Nowe twarze w Step Records


2011.06.20

opublikował:

Nowe twarze w Step Records

Dla większości słuchaczy zbliżające się wakacje będą doskonałą okazją do kilkutygodniowego wypoczynku. My jednak w tym czasie zamierzamy intensywnie pracować nad tym, co będzie królować w głośnikach w drugiej połowie 2011 roku.

Z przyjemnością oznajmiamy, iż ekipa Step Records powiększyła się o nowych wykonawców. Niebawem dowiecie się kto dokładnie wyda album w naszych szeregach. Oprócz raperów dopiero startujących w tym przemyśle, do naszej ekipy dołączyła postać niemalże legendarna dla polskiego rapu, oraz drugi wykonawca będący weteranem z kilkunastoletnim doświadczeniem na lokalnej scenie. O kogo chodzi? Więcej szczegółów niebawem.

Na chwilę obecną potwierdzamy plany na wydanie w drugiej połowie 2011 roku kolejnego albumu Młodego M pt. „Kronika 2: Siła Charakteru”, zapowiadającego się fenomenalnie legalnego debiutu Hukosa zatytułowanego „Knajpa Upadłych Morderców” oraz drugą część trylogii Piha „Dowód Rzeczowy Nr 2”. Oczywiście premiery niektórych wydawnictw mogą się opóźnić, gdyż prace nad nimi nadal trwają.

Póki co zachęcamy do kupowania najnowszych krążków Chady i Fabuły. Albumy „WGW” oraz „Made In 2” znajdziesz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych i w internetowym sklepie muzycznym www.preorder.pl. Oprócz tego przypominamy, iż na rynku od niedawna dostępne są reedycje pierwszej płyty Hukosa, Fabuły, oraz albumu „Krew, Pot i Łzy” Piha.

Polecane

Share This