Nowe utwory Ani Dąbrowskiej na żywo


2009.11.14

opublikował:

Nowe utwory Ani Dąbrowskiej na żywo

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich artystek. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka.

Dotychczas nagrała trzy albumy, z których każdy uzyskał status Platynowej Płyty: „Samotność po zmierzchu” (2004), „Kilka historii na ten sam temat” (2006), „W spodniach czy w sukience?” (2008).

Łącznie sprzedała ponad 150 000 płyt. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają 3 statuetki otrzymane podczas koncertu TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Ania ma również na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień branżowych, jak choćby 6 Fryderyków i 2 nagrody Eska Music Awards.

Artystka zagrała dwie duże trasy koncertowe obejmujące swym zasięgiem największe miasta w Polsce. Jest jednym z nielicznych krajowych wykonawców, na którego koncerty bilety sprzedają się niemal w 100%.

W lipcu tego roku Ania przyjęła zaproszenie Marca Collina z zespołu Nouvelle Vague i nagrała w paryskim studiu piosenkę Roberta Palmera „Johnny & Mary”. Utwór ten znalazł się na najnowszej płycie Nouvelle Vague zatytułowanej „NV3”.

Na jesiennych koncertach Ani będzie można usłyszeć nie tylko wspomniany utwór, ale także kilka ulubionych piosenek artystki pochodzących z filmów powstałych w ostatnim półwieczu. W programie koncertów znajdzie się również zupełnie nowa kompozycja – „Nigdy nie mów nigdy”, pochodząca z filmu o tym samym tytule. Całość wzbogaci, kilka najbardziej znanych piosenek Ani, takich jak: „Charlie Charlie”, „Trudno mi się przyznać”, „Tego chciałam”, „Nigdy więcej nie tańcz ze mną”, „W spodniach czy w sukience”.

Ania Dąbrowska

22 listopada 2009 (niedziela)

Klub Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa

Wejście godz. 19:00

Cena biletów w przedsprzedaży: 49 zł, w dniu koncertu: 59 zł

Polecane

Share This