Nowe utwory Muse

"Jeden brzmi naprawdę ciężko, dwa pozostałe mniej".


2017.03.15

opublikował:

Nowe utwory Muse

Wydana w czerwcu 2015 roku płyta Muse „Drones” spotkała się z umiarkowanym przyjęciem zarówno fanów jak i dziennikarzy. Nie zmienia to jednak faktu, że na nowy krążek Brytyjczyków wciąż czekają tłumy słuchaczy na całym świecie. Antonio Ludovico, jeden z fanów grupy, spotkał muzyków w okolicy londyńskich AIR Studios i rzekomo dowiedział się, że grupa pracuje nad nowym materiałem. – Nagrali już trzy utwory. Jeden brzmi ciężko, dwa pozostałe mniej – czytamy w jednym z komentarzy pod zdjęciem Antonio z Mattem Bellamym.

Już na początku roku Muse publikowali w mediach społecznościowych zdjęcia ze studia nagraniowego informując, że właśnie tworzą materiał na ósmy album. W AIR Studios grupa nagrywała w przeszłości część materiału na krążki „Absolution”, „The 2nd Law” i „Drones”.

Muse opuszczą wkrótce studio nagraniowe, ponieważ pod koniec maja udają się w trasę po Stanach wspólnie z Thirty Seconds To Mars oraz PVRIS. Po jej zakończeniu zespół ma zaplanowanych kilka występów na europejskich festiwalach.

Tagi


Polecane