Nowe wideo Hope

Hope chce zmieniać świat.


2014.12.20

opublikował:

Nowe wideo Hope

W sieci można już zobaczyć nowe lyric video Hope. Wizualizacja towarzyszy utworowi „We Change da World” pochodzącemu z wydanej jesienią płyty „da best of”.

Premierze klipu towarzyszy oświadczenie zespołu (zachowaliśmy oryginalną pisownię: Forma, jaką przyjął obraz do tego utworu, miała za zadanie nie odwracać Waszej uwagi od przesłania jakie towarzyszy „We Change da World”, a skupić Wasze myśli na tym, co najważniejsze. Pewnie większość z Was życzyła sobie ładnie nakręcony teledysk, w którym dokonuje się „zmiana” jego bohaterów lub bohaterek. Tak jednak nie będzie, bo bohaterami jesteście Wy! Zmiany nie dokonują się ani w Internecie, ani na monitorach, tylko w sercu każdego człowieka, który zrozumie, o co w tym wszystkim chodzi. Po obejrzeniu zastanówcie się dobrze nad tym, ile można dać od siebie otaczającemu nas Światu. Czy każda codzienna czynność przyczynia się do tego, że dookoła jest lepiej?

Nawet jeśli Wasza sumienna odpowiedź brzmi „tak”, to pamiętajcie, że zawsze można dać z siebie więcej! W chwilach słabości i nie tylko, słuchajcie tego utworu jak najwięcej, niech Was prowadzi. Przekazujcie go znajomym, by dodać im sił do dokonania czegoś wielkiego w sobie. Pamiętajcie, że Świat sam się nie zmieni. To każdy z nas musi rozpocząć ten proces od siebie, teraz! Okupując go ciężką pracą.

Wszyscy jesteśmy równi, każdy z nas zasługuje na szacunek i ma prawo, aby być sobą… to jest przesłanie „We Change da World”.”

Tagi


Polecane