Nowe wideo Jacka White’a


2018.08.01

opublikował:

Nowe wideo Jacka White’a

foto: mfk.com.pl

Jack White opublikował teledysk do koncertowej wersji utworu „Over and Over and Over”. Nagranie promuje zapowiedziane przez artystę wydawnictwo zatytułowane “Live at Third Man Records ||| Nashville & Cass Corridor”. Artysta zarejestrował na jego potrzeby dwa kameralne występy promujące tegoroczny album “Boarding House Reach”.

Szykowana przez White’a koncertówka zostanie wytłoczona na biało-niebieskim winylu, wydanie będzie ponadto zawierać flagę oraz trzy zdjęcia wykonane przez Davida Swansona. Materiał będzie dostępny jedynie w wersji winylowej. “Live at Third Man Records ||| Nashville & Cass Corridor” jest dostępne jedynie dla subskrybentów usługi “Third Man’s Vault” dostępnej w wytwórni White’a. Jak informowaliśmy wcześniej, zamówienia były przyjmowane do końca lipca. Na tej stronie znajdziecie poprzedni singiel zapowiadający materiał – koncertowe wykonanie „Corporation”.

Przypominamy, że jesienią muzyk przyjedzie do Polski na aż cztery koncerty. 6.10 White zagra w Gdyni (Gdynia Arena), 7.10 w Poznaniu (Hala 2 MTP), 9.10 w Warszawie (Torwar) i 10.10 w Krakowie (Tauron Arena Kraków).

 

White i Pearl Jam razem na scenie

Pearl Jam i Jack White byli w lipcu gwiazdami portugalskiego festiwalu NOS Alive. Artyści grali osobne koncerty, ale spotkali się również na scenie, by wystąpić razem. White dołączył do muzyków Pearl Jam podczas zamykającego ich występ klasycznego numeru Neila Younga “Rickin’ In A Free World”.

Zanim Jack White pojawił się na scenie, Pearl Jam droczył się z fanami wplatając riff z “Seven Nation Army” do wykonywanego na bis “Porch”.

To nie pierwszy raz kiedy artyści spotykają się razem na scenie. W 2016 White dołączył do Pearl Jamu, by wykonać “Off the Earth” podczas niespodziewanego koncertu zorganizowanego przez należącą do Jacka wytwórnię Third Man Records.

Polecane

Share This