Nowe wydawnictwo Weny i Quiza jeszcze w tym roku?


2015.06.07

opublikował:

Nowe wydawnictwo Weny i Quiza jeszcze w tym roku?

Pod sam koniec kusiło nas, by to nie była tylko EP-ka – zdradza w rozmowie z Arturem Rawiczem W.E.N.A., który wspólnie z Quizem opowiedział nam o pracy nad wydawnictwem „Monochromy EP” (recenzja ). Mamy pięć, sześć numerów, więc myślimy, że zrobimy jeszcze z sześć i będziemy mieć krótkiego longplaya. Ale stwierdziliśmy, że nie będziemy już tej formy wydłużać. Ona i tak jest już mocno wyeksploatowana i przeze mnie, i przez Quiza – dodaje raper.

Trochę przypadkiem to jest EP-ka, czyli płyta, która trwa 25 minut. W dzisiejszych czasach słuchaczowi trudniej jest się skupić na materiale, który trwa 50 czy 70 minut – tłumaczy Wudoe.

Jednocześnie artyści obiecują, że jeszcze w tym roku usłyszymy ich nowe wspólne produkcje. Będzie więcej. Myślę, że na jesieni. Coś jeszcze przygotowujemy, ale to jest na tyle w fazie przygotowań, a nie postrprodukcji, że wolimy jeszcze nie zdradzać – mówi tajemniczo W.E.N.A.. O szczegółach ani Wudoe, ani Quiz mówić nie chcą. Sam projekt, nad którym pracują nazywają suplementem „Monochromów”.

Rozmowa z Weną i Quizem już dziś wieczorem na www.cgm.pl.

Polecane

Share This