Nowojorski Pyrrhon w Selfmadegod Records


2011.07.03

opublikował:

Nowojorski Pyrrhon w Selfmadegod Records

Pochodzący z Nowego Jorku Pyrrhon założony w 2008 roku gra eksperymentalny death metal i dał się już poznać z najlepszej strony za sprawą wydanej w ubiegłym roku EPki „Fever Kingdoms” oraz intensywnych koncertów u boku m.in. Misery Index, Evoken, Liturgy, Cannabis Corpse czy Creative Waste.

„An Excellent Servant But a Terrible Master” to tytuł pełnej debiutanckiej płyty, która została nagrana na początku 2011 roku pod okiem Dana Pilla w Bad Lab Studios w Tabernacle, NJ. Masteringiem zajął się Colin Marston (Gorguts, Dysrhythmia, Krallice) w The Thousand Caves Studios w nowojorskim Queens, NY. Okładkę zaprojektowała Caroline Harrison.

Na płytę trafi 8 utworów połamanego death metalu nafaszerowanego surrealistycznymi i psychodelicznymi klimatami, jazzowymi podziałami, niespotykaną energią i intrygującymi tekstami. Zapowiada się wyjątkowa uczta dla fanów Meshuggah, Gorguts, Misery Index, Suffocation, Atheist, ale też choćby Deathspell Omega czy Krallice.

Tracklista albumu prezentuje się następująco:

1. New Parasite

2. Glossolalian

3. Idiot Circles

4. Correcting a Mistake

5. Gamma Knife

6. The Architect Confesses (Spittlestrand Hair)

7. Flesh Isolation Chamber

8. A Terrible Master

Na stronie internetowej www.pyrrhonband.bandcamp.com można już posłuchać dwóch utworów z „An Excellent Servant But a Terrible Master”

Skład zespołu:

Dylan DiLella – gitary

Doug Moore – wokal

Alex Cohen – perkusja

Erik Malave – bas

Album „An Excellent Servant But a Terrible Master” ukaże się w sierpniu 2011 nakładem SELFMADEGOD RECORDS.

Polecane

Share This