Nowoorleański raper opowiedział Lil Wayne’owi o swoim romansie z żoną Willa Smitha


2020.07.18

opublikował:

Nowoorleański raper opowiedział Lil Wayne’owi o swoim romansie z żoną Willa Smitha

fot. mat. pras. / Universal Channel

Pochodzący z Nowego Orleanu raper August Alsina pojawił się ostatnio na czołówkach gazet w serwisach internetowych za sprawą swojego romansu z Jadą Pinkett Smith. Żona Willa Smitha wyznała, że ma za sobą związek z młodszym o blisko 20 lat artystą.

Teraz Alsina pojawił się w finałowym odcinku sezonu audycji Lil Wayne’a Young Money Radio, by nie tylko promować swój nowy album „The Product III: State of Emergency”, ale także odnieść się do szumu medialnego na jego temat. Raper nazwał swój romans z Jadą „splątaniem” oraz przyznał, że „zawsze będzie miał ją w sercu” i „będzie ją kochał jako osobę”.

Sprawdź też: Jada Pinkett Smith miała romans. Żona Willa Smitha zdradziła go z młodym raperem

To doświadczenie naprawdę pomogło mi przejść wewnętrzną przemianę i odnaleźć w sobie króla – zadeklarował Alsina.

Pod koniec czerwca w rozmowie z gospodynią The Breakfast Club Angelą Yee August stwierdził, że małżeństwo Smithów było otwarte, co dało mu możliwość spotykania się z Jadą. W podobnym tonie o związku Willa i Jady raper wypowiadał się w programie Lil Wayne’a. – Jak przystało na dwóch mężczyzn odbyliśmy rozmowę i właśnie o to właśnie chodzi – mówił, wyjaśniając, jak załatwił tę sprawę z Willem Smithem.

Polecane

Share This