Nowy album Backstreet Boys w październiku


2009.08.02

opublikował:

Nowy album Backstreet Boys w październiku

‘This Is It’ to siódmy studyjny album zespołu będącego ikoną młodzieżowej pop kultury, najpopularniejszego boys bandu ostatniej dekady, który łamie wszelkie rekordy na listach przebojów, zjednuje sobie miliony fanów na całym świecie i wyprzedaje w ekspresowym tempie światowe trasy koncertowe. Nick Carter, Howie Dorough, Brian Littrell i AJ McLean współpracując w studiu nagraniowym z takimi producentami jak, T-Pain, Max Martin, RedOne, Soulshock and Karlin, Jim Jonsin oraz Claude Kelly uzyskali efekt mieszanki R&B oraz Popu, który ponownie stanie się dowodem na niewątpliwy talent muzyczny zespołu i udowodni jego niepowtarzalna pozycje w muzyce Pop.

Album zwiastuje utrzymany w szybszym tempie kawałek ‘Straight To My Heart’ (posłuchaj na http://backstreetboys.com/ ). Na płycie wśród 11 kompozycji znajdą się takie piosenki jak, ‘Bigger’, ‘Bye Bye Love’, czy też romantyczna ballada ‘She’s A Dream’. ‘This Is Us’ to 11  powodów, dzięki którym na twarzach milionów fanów BsB pojawi się uśmiech.

Najbliższe tygodnie zespół spędzi na przygotowaniach do trasy koncertowej, która planowana jest na jesień 2009 r. i trwać ma przez cały następny rok.

Przez 12 lat trwania międzynarodowej kariery, Backstreet Boys sprzedali ponad 76 milionów płyt, ich single okupywały szczyty list przebojów, nadając tym samym zespołowi status jednej z najbardziej popularnych i odnoszącej najbardziej spektakularne sukcesy grupy w historii muzyki rozrywkowej.

Polecane

Share This