Nowy album Cheryl Cole


2010.11.24

opublikował:

Nowy album Cheryl Cole

Gwiazda muzyki pop, Cheryl Cole powraca z nowym albumem zatytułowanym „Messy Little Raindrops”. Krążek promuje singiel „PROMISE THIS”. Utwór wyprodukował Wayne Wilkins odpowiedzialny za brzmienie „Fight For This Love”.

Pracę nad albumem Cheryl rozpoczęła na początku roku, materiał był nagrywany w Londynie oraz Los Angeles. Na płycie nie zabraknie gości. W utworze „Everybody Everyone” pojawia się Dizzee Rascal, a w „Yeah Yeah” Travie McCoy. Za produkcję albumu odpowiadają: Starsmith (Ellie Goulding, Kylie Minogue), Shux (Jay-Z) oraz JR Rotem (Rihanna, Jason Derulo). Na nowej płycie znalazła się typowa dla Cheryl mieszanka popu, R&B i muzyki tanecznej. Obok 12 nowych utworów na płycie znajdziemy największe przeboje z debiutanckiej płyty: „Fight For This Love”, „3 Words” oraz „Parachute”.

W zeszłym roku młoda wokalistka znalazła się w gronie największych gwiazd muzyki pop. Jej album „3 WORDS” dotarł na szczyty list przebojów i osiągnął status potrójnej platynowej płyty, osiągając nakład niespełna miliona egzemplarzy. Cheryl podczas ceremonii rozdania nagród Brits, otrzymała statuetkę w kategorii Najlepszy Singiel za „Fight For This Love”. Utwór ustanowił rekord najszybciej sprzedającego się singla roku! Piosenki Cole były grane przez rozgłośnie radiowe i telewizyjne, a single osiągnęły w Wielkiej Brytanii półtoramilionowe nakłady.

Cheryl Cole – „Promise”

Cheryl Cole była gościem specjalnym na trasie koncertowej Black Eyed Peas po Europie, zbierając doskonałe recenzje.

Wokalistka występuję jako jurorka w programie „The X-Factor”. Jest również ambasadorem L’Oreal Paris.


Polecane

Share This