Nowy album Julii Marcel ukaże się na całym świecie


2019.12.14

opublikował:

Nowy album Julii Marcel ukaże się na całym świecie

Foto: Jacek Poremba

Nowy album Julii Marcell „Skull Echo” ukaże się na całym świecie nakładem Long Branch Records. Teledysk do pierwszego utworu promującego album „Infinity Halt” („Moment i Wieczność”), został wyreżyserowany przez Julię i wyprodukowany przez Sputnik Studio. Międzynarodowa wersja „Skull Echo” nagrana została w całości w języku angielskim i ukaże się wiosną 2020 roku.

Najnowszy projekt Julii Marcell „Skull Echo” to płyta i film – tematycznie połączone, ale niezależne od siebie. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem. Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę – elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości.

Razem z muzyką przyszedł pomysł na film. Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

Julia o projekcie:

– „Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.”

Polecane


Share This