Nowy album Mademoiselle Karen już w marcu


2014.02.10

opublikował:

Nowy album Mademoiselle Karen już w marcu

Mademoiselle Karen pojawiła się na polskiej scenie muzycznej w 2010 rok, wydając debiutancki album „Attention””. Krążek zdobył dobre recenzje i spotkał się z przychylnym odbiorem słuchaczy.

Po wydaniu debiutu nadszedł czas na drugą płytę. Nowy album Mademoiselle Karen zatytułowany  „Comme Les Garçons” trafi na półki sklepowe 5 marca. Inspiracją dla nowego materiału była trasa koncertowa, jaką artystka odbyła wraz z zespołem Czesław Śpiewa. Nowe kompozycje to istna eksplozja różnych gatunków muzycznych oraz języków, przedstawiona w niezwykle delikatnej i zaskakującej formie.

“Comme Les Garçons” składa się z 11 utworów, które artystka śpiewa w czterech językach: francuskim, polskim, angielskim oraz duńskim. To płyta gdzie wszystko jest dozwolone i niczego nie można pominąć.

Materiał na nową płytę został nagrany w Bauneholm Studio w Danii. Gościnnie w utworze „Tuli Pan” pojawia się Gaba Kulka. Utwór ten wraz z piosenką „Kawa Zimna” stanowi część ścieżki dźwiękowej do polskiego filmu „Facet (nie)potrzebny od zaraz”, który pojawi się na ekranach kin wiosną.

Singiel zapowiadający nowy album nosi tytuł „Perdue”. Do tego utworu powstał  teledysk.

Polecane

Share This