Nowy album Tau „wymyka się ze współczesnych standardów”?


2018.12.25

opublikował:

Nowy album Tau „wymyka się ze współczesnych standardów”?

foto: mat. pras.

W przyszłym roku do sklepów trafi nowy album Tau zatytułowany „Egzegeza: Księga pszczół”. Na kanale Bozon Records pojawiło się wideo będące prezentacją okładki albumu. Z opublikowanego materiału wynika, że w jednej z wersji album doczeka się opakowania w kształcie heksagonu. Wkrótce w sieci ma się pojawić pierwszy singiel. Równolegle z jego premierą ruszy preorder krążka.

Czego możemy się spodziewać po „Egzegezie: Księdze pszczół”? Według zapowiedzi Bozon Records nowy materiał „to opowieść o człowieku takim jak Ty, który każdego dnia poszukuje odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania. Czternaście bogato zaaranżowanych utworów zawierają historię,której nie sposób zrozumieć bez wysłuchania jej w całości. Autor przenosi odbiorcę w świat analogowych, żywych brzmień i głębokich metafor. Klimat płyty wymyka się ze współczesnych standardów. Wzbudza refleksję nad tajemnicą życia i śmierci. „Egzegeza: Księga Pszczół” to spójny, dojrzały i nietuzinkowy projekt w którym dopracowany jest każdy najmniejszy szczegół”.

W 2019 roku ma się ukazać także drugi album Piotra Kowalczyka. Patrząc na jego ostatnie ruchy w mediach społecznościowych nie można wykluczyć, że raper i producent wskrzesi na potrzeby tego krążka pseudonim Medium.

Polecane

Share This