Nowy ambasador My Name Is New


2019.03.06

opublikował:

Nowy ambasador My Name Is New

fot. mat. pras.

Zespół Hyper Son przejmuje po Blunt Razor stery i zostaje nowym ambasadorem projektu My Name Is New. Artyści są zwycięzcami Festiwalu Młodych Talentów w 2018 roku, a do projektu dołączyli na początku marca wraz z singlem „Biegnij!”. Utwór to niesamowite połączenie trapowych brzmień z luźnym, hip-hopowym klimatem.

My Name Is New to inicjatywa skierowana do debiutujących artystów solowych oraz zespołów, która powstała we wrześniu ubiegłego roku. Projekt obejmuje nie tylko wydanie singla pod szyldem wytwórni Kayax, ale również wsparcie merytoryczne. Charakter edukacyjny sprawił, że do projektu dołączyło ponad 50 szalenie ciekawych artystów, a na playliście można posłuchać 68 utwórów, które powalają świeżością! Jednym z singli stał się „Biegnij”, hip-hopowa kompozycja zespołu Hyper Son.

Hyper Son to wyjątkowe połączenie indie-popu, hip-hopu oraz elektorniki. Zespół liczy trzy osoby, a istnieje od czerwca 2018 roku. Mimo krótkiego stażu, jako band na swoim koncie mają już pokaźne sukcesy. W 2018 roku zespół zdobył pierwsze miejsce na Festiwalu Młodych Talentów, gdzie po raz pierwszy spotkali się z jednym z menadżerów Kayaxu – Krzysztofem Dominikiem. Podczas konkursu, artyści zachwycili swoją twórczością m.in. Katarzynę Nosowską i Piotra Metza. Ponadto, Hyper Son występował przed takimi artystami jak: Brodka, Kayah, Nosowska czy Paulina Przybysz. Tego roku pojawiła się w sieci również pierwsza autorska płyta debiutantów pt. „Miejskie Historie”.

Hyper Son to artyści o niesamowitej charyzmie. Stawiają na profesjonalizm. Nie boją się nowych wyzwań, a ich otwartość stanowczo wyróżnia ich na tle innych debiutantów. By uzyskać perfekcyjne brzmienie, podczas koncertów występują w poszerzonym, 5-osobowym składzie. Hyper Son to jeden z idealnych przykładów na to, jak dobrze wystartować z przytupem! Jako nowy ambasador projektu My Name Is New godnie zastępują w tej roli Blunt Razor, o czym przekonacie się już w najbliższych tygodniach ich ambasadorstwa!

Na pożegnanie, Blunt Razor stworzyli własną playlistę składającą się z 10 utworów artystów projektu My Name Is New, które najbardziej przypadły im do gustu. Playlisty możecie posłuchać tutaj.

Polecane

Share This