Nowy gracz w barwach QueQuality


2021.07.25

opublikował:

Nowy gracz w barwach QueQuality

Foto: K. Makurat

Na kanale QueQuality pojawiło się wideo do singla Kosy zatytułowanego „Detergent”. Tym samym dowiedzieliśmy się, że współtwórca Czeluści zasilił grono reprezentantów wytwórni Quebonafide. „Detergent” nie jest premierowym kawałkiem – słuchacze Kosy znają go od ponad roku, niemniej dopiero teraz utwór doczekał się klipu. Wraz z jego premierą QueQuality odpaliło preorder albumu „Organiczne związki liryczne”, który trafi do rąk fanów w sierpniu.

Kosa jest raperem i producentem, mocno związanym z Krakowem i polską sceną muzyki elektronicznej. Rapowo, ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Bedoes, Kubi Producent, Forxst czy Kukon. Jeśli chodzi o produkcję muzyczną, jest współtwórcą firmy Czeluść, która przyczyniła się w Polsce do zmiany postrzegania elektroniki i stworzyła artystom muzyki elektronicznej warunki do rozwoju i zarobku w tym fachu.

Wydawnictwo jest esencjonalną miksturą przeżyć, wewnętrznych rozterek i komentarzy do otaczającego nas świata. Słuchając tego projektu, doznamy pełnej palety emocji, od żalu i smutku, przez lęk i strach, kończąc na pełnej radości. Za muzykę w dużej mierze odpowiada sam Kosa, wsparty świetnymi producentami, takimi jak Forxst, SecretiveSuicide czy Eyecontact. Wokalistę wspomogli również pierwszoligowi raperzy: Jan-rapowanie i Kukon. Swojego anielskiego głosu użyczyła Paulina Talarska aka Linda, którą usłyszycie w utworze “Flara”, oraz wszystkich chórkach na albumie.

Polecane

Share This