Nowy kawałek i klip RAU


2018.09.24

opublikował:

Nowy kawałek i klip RAU

foto: mat. pras.

Gdy RAU zaprasza na trip, to wiedz, że będzie co najmniej tak grubo jak z Hunterem Thompsonem na wypadzie do Las Vegas. Jednak zamiast niezliczonych używek RAU proponuje skondensowaną ultra-pigułę pod nazwą „MISTRZ_SZTUKI.”. Drugi album artysty ukaże się 19 października. Już teraz można go zamówić ze strony www.rauperformance.com.

„MISTRZ_SZTUKI.” to strumień świadomości, który prezentuje skrzywioną wizję świata widzianą moimi oczami. W dużym skrócie jest to historia o wzlotach i upadkach człowieka, który pokazuje środkowy palec całemu światu i postanawia wszystko robić sam” – mówi producent, raper, wokalista, twórca klipów, okładki czyli po prostu człowiek orkiestRAU. Najnowsze dzieło warszawskiego muzyka to bardziej urozmaicona kontynuacja stylu znanego z „Konkretnej rozrywki”. Proces powstawania płyty to historia zakłóceń i kataklizmów spadających na głowę artysty – co nadało emocjonalny przekaz całości albumu.

Na najnowszej produkcji RAU zawarł sporo satyrycznych obserwacji otaczającej nas rzeczywistości. Znany z autoironii i dystansu do siebie raper, wprowadził również mroczne, a nawet osobiste utwory opowiadające o potyczkach z otaczającą nas technologią i przemysłem.

Poza tym, komentuje wszystko co go wkurza – czyli praktycznie wszystko. Stylistyka muzyczna mocno wchodzi w rejony elektroniki, techno i okazjonalnie trapu, wszystko jednak w typowej dla RAU-a oryginalnej konwencji. Na płycie usłyszymy takie osobistości jak Żyto, Adi Nowak, Kapota oraz Frosti Rege. Artysta wydaje materiał samodzielnie, korzystając ze wsparcia dystrybucyjnego Asfalt Records.

Dodatkową niespodzianką dla planujących zakup w preorderze jest limitowany album pt. „ZERO_WASTE.“. W trackliście znajdziecie takie utwory jak „W!NKO.”, „DZIŚ NIE.”, „ŚMIESZNY GRZYB.” oraz kilka premierowych numerów.

Tracklista albumu: „MISTRZ_SZTUKI.”:
01. FYI_(INTRO).
02. DOJADAMY_(ŻYTO_KAPOTA_FROSTI).
03. CAPS_LOCK.
04. NIE_DZWOŃ_NIE_PISZ.
05. PARAPETY.
06. U_MNIE_W_PRACY_(FT_ADI_NOWAK).
07. RUCHOME_SCHODY.
08. AKVARIVM.
09. UPDATE.
10. NIKT_W_POLSCE.
11. MARIJUANA.
12. NIC_SIĘ_NIE_DZIEJE.
13. MISTRZ_SZTUKI.
14. NOC_(FT_ZYTO).
15. ANGIELSKIE_WYJŚCIE.

Tracklista „ZERO_WASTE”:
01. HOLD_ON.
02. BREAKMAN.
03. W!NKO.
04. DZIŚ_NIE.
05. K.E.P.R.
06. BEZRUCH.
07. BEZRUCH_V2.
08. CAPS_LOCK_V2.
09. TAKI_PEJZAŻ.
10. ROBING_HOOK.
11. ŚMIESZNY_GRZYB.
12. BALLSOUT.
13. ŚCIANA.

Polecane

Share This