Nowy kawałek promujący film o Eltonie Johnie

„(I’m Gonna) Love Me Again” to piosenka, która powstała specjalnie na potrzeby filmu „Rocketman"


2019.05.17

opublikował:

Nowy kawałek promujący film o Eltonie Johnie

Autorami utworu są Elton John i Bernie Taupin. a wykonują go Elton oraz Taron Egerton, odtwórca głównej roli w filmie. Przypominamy, że soundtrack ukaże się 24 maja.
 Współproducentami „(I’m Gonna) Love Me Again”Giles Martin oraz Greg Kurstin. Nagrania odbyły się w AIR Studios w Londynie oraz Echo Studio w LA.

Producent Giles Martin zadbał, by „Rocketman: Music From The Motion Picture”  współgrał z narracją filmową. Przeobraził „Saturday Night’s Alright for Fighting” w utwór dla kilku solistów, a „I Want Love” towarzyszy poruszającej scenie konfliktu związanej z rodzinnym obiadem u rodziny Reggie’ego. Nagrania odbyły się w latach 2017-19 w Abbey Road Studios i AIR Studios w Londynie. Producentami wykonawczymi płyty są Elton John, David Furnish, Matthew Vaughn oraz Dexter Fletcher. 

„Rocketman” trafi do polskich kin 7 czerwca.

Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. „Rocketman”, to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta, po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.

Inspirująca, poruszająca opowieść, osadzona w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.

W filmie zobaczymy także Jamiego Bella, Richarda Maddena i Bryce Dallas Howard. „Rocketman: Music From The Motion Picture” w sklepach i serwisach cyfrowych od 24 maja.

Polecane