Nowy klip Łukasza Zagrobelnego


2012.05.21

opublikował:

Nowy klip Łukasza Zagrobelnego

Zdjęcia odbyły się w Sycewie pod Poznaniem, reżyserem i autorem scenariusza jest Maciej Michalski, dwukrotny zwycięzca OGAE Video Contest za najlepszy teledysk w Europie ( klip Justyny Steczkowskiej i Poli)

Łukasz: To chyba mój najpogodniejszy teledysk, utrzymany w stylistyce potańcówki lat 60 . Remiza, roztańczona młodzież, pani bufetowa roznosząca różne trunki ,żywe kolory i zapach nadchodzącego lata. To wszystko możecie zobaczyć, poczuć  i usłyszeć w tym właśnie klipie do mojego najnowszego singla „U mnie maj”.  Miłego oglądania

Maciej Michalski: Teledysk, który wyreżyserowałem dla Łukasza jest nowym nurtem, w który wchodzę. Odrywam się dzięki temu od mroczności poprzednich produkcji, skupiając się ciągle na wizualności, zabawie kolorem ze szczyptą absurdalnego i bardzo bliskiego nam humoru. Tutaj jest to cytat z lat 60-tych na wiejskiej zabawie, cytat z tamtej mody, tamtych postaci, tamtych sprzętów i zwyczajów”

Album „Ja tu zostaję” ukazał się 27 marca 2012 i osiągnął status Złotej Płyty. Jest to  trzecia płytą w dorobku Zagrobelnego.

Polecane

Share This