Nowy klip Natalii Safran


2012.09.27

opublikował:

Nowy klip Natalii Safran

„The One For Me” to trzeci singiel z płyty „High Noon” Natalii Safran i Mikołaja Jaroszyka. W przeciwieństwie do pierwszych dwóch jest utrzymany w żartobliwym tonie, a swoim retro brzmieniem nawiązuje do stylistyki lat 60. Teledysk do piosenki ma też zupełnie inną atmosferę niż dwa poprzednie. „Hey You” zawierał sceny z hollywoodzkiego filmu („Nienawidzę Walentynek” z Renee Zellweger), na którego soundtracku się znalazł, a „Big Wave” nakręcony był na pustynii Mojave, w legendarnej scenerii znanej z amerykańskich filmów i videoklipów. „The One For Me” to hommage dla zupelnie innego i bardzo specjalnego miejsca: rodzimego miasta artystów. Poznań zachwyca tu na każdym kroku, gdy Natalia i Mikolaj pędzą rowerami przez swoje ukochane miejsca. Wyprawa szalona, zabawna i malownicza, a z niej łatwo odgadnąć dlaczego tak dobrze im się tutaj wraca, niezależnie od tego w jakim zakątku świata pracują.

Zapytani o wrażenia, przy pracy nad klipem, powiedzieli:

Natalia: właściwie trudno mowić o wrażeniach “przy pracy” nad klipem do “The One For Me”, bo to byla czysta przyjemność. Piękne okoliczności przyrody, czyli nasze rodzinne miasto, Poznań, zagrało swoimi najurokliwszymi miejscami. Przejechaliśmy je wzdluż i wszerz i zakochaliśmy się w nim ponownie. Teraz liczymy, ze świetna zabawa, którą mieliśmy kręcąc klip, a wcześniej nagrywając piosenkę, udzieli sie widzom. A przy okazji promocji płyty w Stanach, niech ta dobra energia zainspiruje zagranicznych gości do odwiedzenia Polski (smiech). Poza tym okazało się, ze jeżdzenie na rowerze jest nie tylko zdrowsze i fajnie wygląda na klipie (smiech), ale przy okazji pozwala ominąć korki i wszędzie dojechać szybciej niż samochodem. Polecamy!

Mikołaj: Przy premierze poprzedniego klipu do piosenki “Big Wave”, czuliśmy sie lekko surrealnie, bo ta premiera w Polsce miala miejsce w środku srogiej zimy. Szczytem perwersji bylo więc przy temperaturze minus dwadzieście stopni C, epatować środkiem lata i palącym slońcem californijskiej pustyni Mojave (śmiech). Postanowiliśmy się więc zrewanżowac i tym razem, robiąc premierę “High Noon” w Ameryce, która juz wkrótce, polskie slońce i nasze ulubione krajobrazy miasta, czyli wrazenia made in Poznań, zabrać do Californi.

Poza premierą „High Noon” w Stanach Zjednoczonych w listopadzie, do której Natalia przygotowuje się właśnie kręcąc kolejny teledysk, bierze też udział w wielu innych projektach. We wrześniu ukończyła zdjęcia do najnowszej produkcji The Safran Company, filmu „The Hours” z Paulem Walkerem (gwiazdą „Szybkich i Wściekłych”), którego akcja toczy się w Nowym Orleanie w czasie huraganu Katrina. W trakcie zdjęć do „The Hours” Natalia wzięła udział w akcji dobroczynnej Matthew McConnaughey i jego organizjacji JK Livin, ktora promuje i wprowadza zajęcia sportowe do najbiedniejszych szkół Nowego Orleanu. Tuż potem znalazła się Londynie, by dograć wokale do piosenki kultowego amerykańskiego producenta chilloutu, Kirana Shahani, twórcy Supreme Beings of Leisure i Bitter Sweet. Wspólnie napisany utwór, znajdzie się tej jesieni na płycie nowego projektu Shahani „Buttonpusher”, obok piosenek innych ulubionych wokalistek producenta, m.in. z Morcheeby, Massive Attack, Sneaker Pimps, Telepopmusik i Thievery Corporation.

Nowy klip Natalii Safran

Natalia Safran, która 7 listopada wydała na polskim rynku swój album „High Noon”, 

rozpoczyna nowy rok premierą wideoklipu do piosenki „Hej Ty”.

„Hej Ty” jest polskojęzyczną wersją jej hitu „Hey You” i zarazem pierwszego singla z albumu, który znalazł się też na ścieżkach dźwiękowych kilku hollywoodzkich filmów, w tym „Za jakie grzechy” z Renée Zellweger. Na wideoklipie „Hej Ty” zobaczyć można między innymi fragmenty filmu.


Popularne newsy

Polecane

Share This