Nowy mixtape DJ Tuniziano


2012.10.04

opublikował:

Nowy mixtape DJ Tuniziano

Ten autorski pomysł realizowany przez Dj`a Tuniziano, zawiera zaskakujące i starannie dobrane blendy wynikające z połączenia twórczości Jay-Z oraz Tede.

Tym razem Tuni idzie jednak o krok dalej. Nie dość, że Howwa 3 jest dwupłytowa to oprócz dwóch już wspomnianych raperów na trzeciej części HOWWA Mixtape usłyszeć można również ekipy z nimi związane, między innymi: Numera Raz, Smagalaz, Wice Wersa, Setkę, Wuwunia,Szynę, B.R.O, Zgrywusa, a także Wujka Samo Zło i Człowieka Nowej Ery. Zza oceanu pojawiają się między innymi Memphis Bleek, Pharrell, Amil, Beyonce, Kanye West, Beanie Sigel i Foxy Brown.

Oprócz blendów utworów znanych i lubianych na produkcji HOWWA 3 DYNASTIA MIXTAPE znajdują się nowe utwory oraz muzyka autorstwa m.in Sir Micha, Luxona oraz Tede.

„Howwa 3 to nie tylko blendy, ale również zupełnie premierowe utwory. W zasadzie nagrała się cała ekipa Wielkie Joł, tylko dziadeczek Numer Raz nie wyrobił się, ale jest blend, więc Numer też się pojawia” – dodaje Dj Tuniziano.

Już 13 października wytwórnia Wielkie Joł zaprasza na premierę najnowszej produkcji Dj Tuniziano zatytułowanej Howwa 3 Dynastia.

Tego sobotniego wieczoru w warszawskim klubie 1500m2 zagra liczna reprezentacja ekipy Wielkie Joł: Tede, Numer Raz, Warszafski Deszcz,Smagalaz, Wice Wersa, Setka, WSZ, Wuwunio, Bastrap, Szyna, Zgrywus, PsychoStach, Prapshot …

Prowadzenie imprezy Wujek Samo Zło i Rufin MC.

Za gramofonami Dj Tuniziano.

Polecane

Share This