Nowy Płomień 81? Pezet zabrał głos


2019.04.17

opublikował:

Nowy Płomień 81? Pezet zabrał głos

fot. P. Tarasewicz

W związku z przypadającą na ten rok dwudziestą rocznicą premiery albumu „Na zawsze będzie płonął” dużo mówi się o nowym krążku Płomienia 81. Onar wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że jeśli tylko Pezet wyrazi zainteresowanie, to on jest gotów nagrań nową płytę zespołu.

Kiedy w połowie marca Onar opublikował zdjęcie z Pezetem zrobione w studiu nagraniowym, fani odebrali to jako konkretny sygnał, sugerujący, że artyści pracują nad premierowym materiałem. Onar podgrzał dodatkowo atmosferę, pisząc: – Opis tego zdjęcia wymyśl Ty. Pozdrawiamy #onar #pezet #osiemjeden.

Czy nowy Płomień 81 faktycznie powstaje? Wygląda na to, że tak. Temat nowej płyty wreszcie oficjalnie skomentował Pezet. Raper opublikował na Instagramie zdjęcia ze studia nagraniowego. Kiedy jeden ze słuchaczy zapytał, czy to z sesji artysta pracuje nad nowym Płomieniem, ten odparł: – Też. Czy oznacza to, że wkrótce doczekamy się zarówno wspólnego krążka Onara i Pezeta oraz solowego materiału artysty? Pozostaje wypatrywać konkretnych wieści.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez pezetofficial (@pezetofficial)

Polecane

Share This