Nowy projekt Buczera jeszcze w październiku


2012.10.18

opublikował:

Nowy projekt Buczera jeszcze w październiku

Data premiery wydawnictwa, na którym znajdą się m.in. Sobota, Kroolik Underwood, Gural czy Verte planowana jest wstępnie na 24 października.

–  Na „Infamous Mixtape” znajdą się 23 numery utrzymane w bardzo różnorodnym klimacie, zarówno pod względem muzyki, jak i warstwy tekstowej – mówi Buczer. – Pierwsze z kawałków, które zdecydowaliśmy się udostępnić słuchaczom, czyli utwory takie, jak „Na dachu świata”, „Hajs” czy „Nienawidzą mnie” cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co pozwala mi zakładać, że wydawnictwo spotka się ze świetnym odbiorem – dodaje.

Za warstwę muzyczną płyty odpowiedzialni będą m.in. tacy producenci, jak Jędras, Vegas, BeatRiders czy Pingu.  – „Infamous Mixtape” wydaję własnym sumptem – kontynuuje Buczer. – Niedługo potem, wraz z Brożasem wydajemy wspólną płytę „B&B”, jednak ten materiał ukaże się już nakładem RPS Enterteyment.

Na daty premier obu materiałów nie będzie miało wpływu to, że w tej chwili Buczer znajduje się w areszcie. – Mamy z nim stały, listowny kontakt, trzyma się w porządku, myśli o pracy, pisze nowe numery, ma ich już 10. Niestety nie może nawet posłuchać normalnej muzyki, więc pisze na sucho – informuje oficjalny management Buczera.

 – Wierzę, że cała ta sytuacja szybko się wyjaśni i Buczer do nas wróci – mówi Rychu Peja, wydawca ostatniej płyty Buczera „Dwa Oblicza” oraz oczekiwanego na rynku projektu „B&B” (Buczer&Brożas). – Pracujemy nad tym, żeby jego kolejne wydawnictwa ukazały się bez problemu i trzymamy za niego kciuki – dodaje.

Polecane

Share This