Nowy projekt Sokoła powstaje przy wsparciu nowatorskiej platformy crowdfundingowej

Kampania trwa do 11 października.


2021.09.28

opublikował:

Nowy projekt Sokoła powstaje przy wsparciu nowatorskiej platformy crowdfundingowej

fot. P. Tarasewicz

Raisemana.com wystartowała z premierową kampanią crowdfundingową. Pierwszym projektem, który pojawił się na platformie jest gra „Nightclub Manager: Violet Vibe” autorstwa True Games. Premiera pełnej wersji gry ustalona została na pierwszy kwartał 2022 roku. W promocję zaangażowany jest Sokół, który jest jednym z inwestorów spółki True Games S.A. Kampania trwa do 11 października.

Raisemana.com umożliwia pozyskanie bezzwrotnego finansowania na innowacyjne projekty kreatywne, technologiczne czy artystyczne. To, co wyróżnia platformę, to wsparcie konkretnego projektu, a nie jego twórcy, możliwość partycypowania w określonej części przychodów netto ze sprzedaży ukończonego dzieła a także szereg innych benefitów zaproponowanych przez projektodawców, w zamian za udzielone wsparcie finansowe. Po zakończeniu kampanii udostępniona zostanie także możliwość otrzymania „many”, czyli tokenu opartego na Smart Contract. Raisemana.com działa w oparciu o technologię blockchain.

Raisemana to zupełnie nowa odsłona crowdfundingu. Postawiliśmy na nowatorskie rozwiązania, takie jak tokeny w postaci many, czy zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo technologię blockchain. Nasz pierwszy projekt, czyli „Nightclub Manager: Violet Vibe”, doskonale wpisuje się w ramy działania platformy: jest nowoczesny, ma konkretny plan rozwoju, stoją za nim pasjonaci. Wszyscy, którzy zdecydują się go wesprzeć, mogą poczuć się jego częścią i pozostawić swój ślad w grze. Bardzo wierzę w sukces kampanii – mówi Kamil Stanek, prezes zarządu Raisemana sp. z o. o.

Kampania rozpocznie się 28 września i potrwa do 11 października. Celem zbiórki jest pozyskanie od 300 do 600 tys. zł. Środki przeznaczone zostaną na marketing tytułu oraz stworzenie dodatku skierowanego do odbiorców 18+. W zamian za udzielone wsparcie finansowe przygotowano szereg benefitów: udział w przychodach netto ze sprzedaży w wysokości 20 proc., a także możliwość aktywnego uczestniczenia w tworzeniu gry.

Prace nad „Nightclub Manager” są na bardzo zaawansowanym etapie, dzięki czemu mogliśmy zaoferować konkretne możliwości uczestniczenia w budowaniu gry. Wspierający, w zależności od kwoty wsparcia, otrzymają opcję stworzenia własnego graffiti czy niezależnego bohatera, którego będzie można spotkać podczas rozgrywki. Do tego pakiety grafik oraz muzyki, a nawet zaproszenie na imprezę online z okazji premiery – komentuje Patryk Jasiński, prezes zarządu True Games S.A..

W ramach „Night Club Manager: Violet Vibe” gracz wcieli się w postać właściciela klubu nocnego i stworzy go od podstaw. Do jego zadań będzie należało m.in. zaaranżowanie wnętrz klubu oraz wybór odpowiedniej muzyki, która będzie rozgrzewać atmosferę i zachęcać do zabawy. Dodatkowe zadania będą obejmowały m.in. selekcję gości, rekrutację tancerek, naprawę usterek czy zarządzanie barem.

Polecane

Share This