Nowy raper w wytwórni Margaret


2021.11.25

opublikował:

Nowy raper w wytwórni Margaret

fot. P. Tarasewicz

W szeregach Gaja Hornby Records pojawił się nowy artysta. Do wytwórni prowadzonej przez Margaret i Kacezeta oficjalnie dołączył urboishawty, który po długiej przerwie wraca z nowym numerem “KOCHA”.

Utwór „KOCHA”, w którym gościnnie pojawia się Margaret, to pierwszy oficjalny singiel w ramach współpracy rapera z Gaja Hornby i Sony Music Entertainment. Za produkcję muzyczną odpowiada Kacezet.

Margaret i Kacezet ogłosili założenie wytwórni w listopadzie. Na jej oficjalnej stronie można przeczytać: – Gaja Hornby Records to wytwórnia założona przez Margaret i Kacezeta, działająca w obszarze szeroko pojętej muzyki urban (urban pop/hip-hop). Motto, które nam przyświeca to “artyści dla artystów”. Osobiście angażujemy się w proces twórczy – zarówno muzyczny jak i konceptualny, a także tworzymy dobre środowisko dla rozwoju artystycznego. Dajemy wsparcie, którego zawsze nam brakowało i uzupełniamy je wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam pogodzić artystyczne ambicje z realiami biznesu muzycznego. Dołącz do nas!. Taki sam komunikat można znaleźć w aplikacji służącej do rekrutacji nowych artystów, która ułatwia młodym wykonawcom dołączenie do Gaja Hornby Records.

Razem ze startem nowej wytwórni założone zostały nowe profilowe Gaja Hornby Records, a także nowy kanał na YouTube, na którym umieszczane będą wszystkie nowości.

Polecane

Share This