Nowy Robbie Williams w listopadzie


2009.08.11

opublikował:

Nowy Robbie Williams w listopadzie

Najnowszy album Robbiego Reality Killed The Video Star, ukaże się 9 listopada 2009 roku. Pierwszym singlem z płyty będzie piosenka Bodies, której premierę zaplanowano na 12 października 2009. Utwór w formie cyfrowej ukaże się dzień wcześniej – 11 października. Zarówno singiel, jak i cały album, wyprodukował Trevor Horn, a nagrania i miksy odbyły się w Londynie.

Robbie Williams niezmiennie ustanawia nowe rekordy sprzedaży płyt i biletów. W 2006 roku trafił do Księgi Rekordów Guinessa, gdy w ciągu jednego dnia sprzedało się 1,6 miliona biletów na koncerty w ramach trasy koncertowej artysty. Tournee zgromadziło łącznie 3,7 miliona widzów. Trzy lata wcześniej Robbie zagrał największy koncert w muzycznej historii Wielkiej Brytanii: 3 występy wokalisty w Knebworth obejrzało ponad 365 000 osób. Robbie jest także laureatem największej liczby nagród w historii Brit Awards, zwycięzcą 3 nagród Ivora Novello przyznawanych autorom piosenek, a kolekcja jego największych przebojów stanowi najszybciej sprzedający się album tego typu w historii brytyjskiej fonografii. Ta sama płyta osiągnęła 1 miejsce na listach bestsellerów w 18 państwach.

Od niedawna strona RobbieWilliams.com ma nową szatę graficzną. Na oficjalnej stronie Robbiego można obejrzeć ekskluzywny materiał filmowy z pierwszego dnia pracy Artysty nad płytą. Większe i lepszej jakości zdjęcia, teledyski w formacie pełnoekranowym oraz forum, na którym można podyskutować o wszystkim, co dotyczy Robbiego, to tylko kilka spośród wielu nowych atrakcji portalu.

Strona oficjalna: http://www.RobbieWilliams.com

Polecane

Share This