Nowy singiel Becky G dedykowany fanom futbolu


2021.03.02

opublikował:

Nowy singiel Becky G dedykowany fanom futbolu

Wokalistka Becky G, znana m.in. z hitów „Mayores” i „Sin Pijama”, prezentuje nowy singiel „Rotate”, w którym gościnnie udzielił się Burna Boy. „Rotate” zostało napisane we współpracy z takimi artystami jak: SoFLY, Nius, DiGenius, Elena Rose, Nate Campany, czy Jin Jin. Singiel jest częścią nowej futbolowej kampanii Pepsi.

– „Rotate” to dla mnie celebracja. Wydaje mi się, że to oczywiste, że futbol ma w moim sercu specjalne miejsce, a Burna Boy w tym kawałku sprawił, że chciałam, żeby to była idealna piosenka na rozpoczęcie meczu, sprawiająca, że chcesz tańczyć i po prostu cieszyć się sportem – mówi Becky G.

Ten utwór inspiruje Cię do poszerzania swoich ambicji i to dla mnie zaszczyt, że mogę być jego częścią. Bardzo pozytywnie wspominam pisanie tekstu do niego. Miałem przeświadczenie, że bez względu na to kim jesteś i skąd pochodzisz, nie ma limitu do tego, co możesz osiągnąć, jeśli tylko zrobisz to z głową. Wierzę, że każdy z nas jest zwycięzcą! – mówi Burna Boy.

Piosenkarka i aktorka Becky G od zawsze wiedziała, że urodziła się, żeby być gwiazdą. Dwudziestotrzyletnia artystka ma na swoim koncie dwa hity z miejscem pierwszym listy Billboard Latin Airplay, („Mayores” i „Sin Pijama”), rolę w filmie „Power Rangers” oraz gościnny występ w serialu Fox Tv „Empire”. W 2018 wygrała dwie nagrody Latin American Music Awards w kategorii Favorite Female Artist oraz Favorite Urban Song (za „Mayores”) i otrzymała diamentowy przycisk w platformie YouTube za ponad 10 milionów subskrypcji. Becky G koncertowała z takimi gwiazdami jak Katy Perry, Demi Lovato, J Balvin, Fifth Harmony oraz Jason Derulo i współpracowała z między innymi: Pitbullem, Daddym Yankee, Malumą, Anittą, Natti Natashą, ZAYNem, Bad Bunny, czy CNCO. Jej debiutancki album „Mala Santa”, który ukazał się w październiku 2019, jest w tym momencie ośmiokrotnie platynowy w Stanach Zjednoczonych, Platynowy w Hiszpanii i złoty w Meksyku.

Polecane

Share This