Nowy singiel Białasa i Lanka


2018.08.28

opublikował:

Nowy singiel Białasa i Lanka

foto: osiemdziewiec

Białas i Lanek przygotowują się do wydania nowej płyty. Pierwszym singlem promującym „HYPER2000” jest „Cyka Blyat”. Utworu można posłuchać poniżej.

Poznaliśmy datę premiery oraz tracklistę „HYPER2000”

“HYPER2000 to suma emocji i przeżyć naszej ery, ery roku 2000. Nasz ślad w czasoprzestrzeni – mówi o nadchodzącej płycie Białasa i Lanka jej producent. Wydawnictwo trafi do sklepów 5 października.

Znajdziemy tutaj zarówno pełne punchline’ów bangery z ulicznym sznytem jak i poruszające kawałki z refrenami od których ciężko się uwolnić. Białas wrócił do bardzo osobistych tekstów, które zawstydzają swoją szczerością i pozwalają łatwo utożsamić się nie tylko ludziom o podobnych doświadczeniach. Niejedną linijkę można boleśnie poczuć na własnej skórze – opisuje wydawnictwo SB Maffija Label.

Białas & Lanek zmieniają okładkę płyty?

Opublikowana przez Białasa ilustracja martwego gołębia poruszyła fanów i wywołała lawinę komentarzy. SB Maffija Label informowało, że właśnie tak będzie wyglądać okładka albumu “HYPER2000”. Po kilku godzinach okazało się, że był to jedynie fake, mający wywołać dyskusję.

Martwy gołąb. Kilka godzin przed wykonaniem naszego zdjęcia, żył, odczuwał, istniał. Dziś jedynym wspomnieniem po tym stworzeniu jest nasz performance. Ludzki mózg nie chce widzieć śmierci, podświadomie boi się jej i próbuje zignorować jej istnienie. Musimy jednak pamiętać że jesteśmy tutaj tylko na chwilę, sto lat z naszej perspektywy to mnóstwo czasu, dziesięć tysięcy to już niewyobrażalnie wiele. Jesteśmy ziarenkiem w piasku na ogromnej plaży czasu. Winniśmy się delektować każdą minutą istnienia, każdą emocją która w nas jest, złą czy dobrą – czytamy w oświadczeniu artystów.

Polecane

Share This