Nowy singiel Ekipy z obłędnym wynikiem

Mamy do czynienia z niespotykanym dotychczas na polskiej scenie zjawiskiem.


2021.05.01

opublikował:

Nowy singiel Ekipy z obłędnym wynikiem

fot. YouTube

Friz i jego Ekipa w imponującym stylu wkraczają na muzyczny rynek. Kiedy pierwszy singiel zapowiadający ich płytę „Sezon 3” osiągnął w ciągu doby ponad 3,5 miliona wyświetleń, nikt nie miał wątpliwości, że mamy do czynienia z fenomenem. Jak w takim razie określić to, co wydarzyło się dziś? Opublikowany popołudniu teledysk do kawałka „Chill” w trzy godziny wykręcił milion wyświetleń. Ile będzie po pierwszej dobie? Podejrzewamy, że wynik „3kipy” zostanie pobity w cuglach.

Album Ekipy można już zamawiać w preorderze. Wydawnictwo trafi do rąk fanów pod koniec czerwca. Przy nagrywaniu albumu „Sezon 3” Friza i jego kompanów wspierali m.in. B.R.O, Cleo, Donatan i Jacek Pala „Jacuś”.

Obok wspomnianego wcześniej singla „3kipa” i dzisiejszego „Chillu” album promuje także „Zaebyście” z gościnnym udziałem Qrego. Nowciax, Murcix oraz ich gość przekształcili w nim rozedrganą i surową produkcję w kolejny melodyjny i chwytliwy hit. To właśnie w abstrakcyjnym i minimalistycznym trapie Ekipa znajduje ujście dla swojej różnorodności. W „Zaebyście” życiowa refleksja miesza się z imprezowymi historiami. Przyjęta w tekście konwencja braggadocio jest odpowiedzią na łatwość, z jaką formułuje się zarzuty wobec influencerskiego świata – czytamy w notce prasowej na temat klipu.

Polecane

Share This