Nowy singiel i zapowiedź płyty Manic Street Preachers (wideo)


2013.07.10

opublikował:

Nowy singiel i zapowiedź płyty Manic Street Preachers (wideo)

11 studyjna płyta Manic Street Preachers ukaże się niemal dokładnie trzy lata po „Postcards From A Young Man”. Poprzedni krążek trafił do sklepów 20 września 2010 roku.

Krążek nagrywano w trzech studiach – należącym do zespołu studiu w Cardiff, w położonym w Monmouthshire Rockfield oraz berlińskiej Hansie. Do współpracy zaproszono gości – Lucy Rose (pojawi się w „This Sullen Welsh Heart”) Cate Le Bon („4 Lonely Roads”) oraz Richarda Hawleya, który wsparł Manics w utworze tytułowym. „Ta płyta nawiązuje do najstarszych płyt w naszym katalogu” – deklarują muzycy Manic Street Preachers.

Poniżej prezentujemy klip do utworu tytułowego. Śpiewający w nim Richard Hawley mówi, że to dla niego prawdziwy zaszczyt, że może śpiewać w utworze „potężnych Manics”. „Aż trudno wyrazić słowami to, co teraz czuję. To doświadczenie będzie moim dożywotnim skarbem. Uwielbiam Manics i możliwość bycia częścią ich twórczości jest dla mnie niesamowita” – mówi Richard Hawley.

Na kilka dni przed premierą krążka zespół opublikuje singiel „Show Me The Wonder”. Jesienią Manic Street Preachers ruszą w trasę koncertową, która na razie obejmuje kilka koncertów na Wyspach.

Polecane

Share This