Nowy singiel Margaret w nowej wytwórni


2020.03.19

opublikował:

Nowy singiel Margaret w nowej wytwórni

Foto: Łukasz Jasiukowicz

Głos dojrzały wewnętrznie, emocjonalny, a jednocześnie pozbawiony patosu i pełen dystansu. Dla Gai „Nowe Plemię” to pokolenie słuchaczy, którzy pragną w życiu dokonywać świadomych wyborów i których Gaja chce zachęcać akceptacji i bycia lepszym dla siebie i innych.W nowym singlu Margaret zabiera głos w szczególnie ważnej dla niej sprawie – stereotypowego postrzegania kobiet, a także braku wzajemnego wsparcia – czytamy w komunikacie prasowym Sony Music Polska.

„Będąc kobietami musimy zadbać o siebie nawzajem i pielęgnować nasz „sisterhood”, bo drzemie w nim ogromna siła. Siostrzeństwo to wyjątkowa więź, dlatego już czas abyśmy zaczęły z niej czerpać zamiast ze sobą rywalizować” – mówi Margaret.

Utwór zainaugurował projekt Rak’n’Roll Music, w którym różni artyści prowadzą zbiórki na rzecz Fundacji Rak’n’Roll i publikują nowe nagrania w podziękowaniu dla fanów. Dzięki jej zbiórce do podopiecznych fundacji trafi blisko 20 tysięcy złotych.

Świeżość dostrzegalna jest nie tylko w warstwie tekstowej, ale i muzycznej. Za produkcję odpowiedzialni są KaCeZet i ERR BITS.

Do utworu powstał teledysk, który został nagrany przez Papaya Studio. Klip został stworzony w formacie dedykowanym użytkownikom smartfonów, z dodatkowym wykorzystaniem efektu poszerzonej rzeczywistości. Efekt specjalnej maski AR powstał dzięki zaangażowaniu niemieckiego artysty Adriana Steckeweha, znanego szerzej jako Omega C, i jest już dostępny dla wszystkich użytkowników Instagrama.

Polecane


Share This