Nowy singiel Patrycji i Grzegorza Markowskich

"Lustro" jest drugą piosenką zapowiadającą wspólny album.


2019.01.22

opublikował:

Nowy singiel Patrycji i Grzegorza Markowskich

fot. kadr z wideo

Już w najbliższy piątek do sklepów trafi wspólny album Patrycji i Grzegorza Markowskich zatytułowany “Droga”. W sieci pojawiło się nowe wideo promujące krążek. Artyści na drugi singiel wybrali piosenkę “Lustro”.

W pięknej kompozycji Filipa Siejki do słów Ryszarda Kunce udało się nam zamknąć nasz prywatny świat – mówi o “Lustrze” Grzegorz Markowski. – Za każdym razem kiedy wychodzę z tatą na scenę, dzieje się coś wyjątkowego. Wybraliśmy “Lustro” na singiel, bo ten numer niesie emocje, które są nam bliskie jako ojcu i córce. Obrazek do piosenki powstał w Hiszpanii, gdzie powstawały pierwsze dźwięki na płytę. Wyreżyserowali go Aleksander Wilk i Dawid Schindler – zdradza Patrycja Markowska.

Premiera płyty już w piątek, a 13 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert promujący dzieło ojca i córki. Oprócz wspólnych piosenek, wśród których nie zabraknie hitowego już “Na szczycie” oraz właśnie “Lustra” artyści zagrają swoje największe przeboje – Patrycja ze swoim zespołem, a Grzegorz z Perfectem. Bilety na koncert są jeszcze dostępne w serwisie Eventim.pl.

Polecane