Nowy singiel Tedego “zawiera mowę nienawiści”

Poznaliśmy datę premiery kolejnego utworu zapowiadającego "Karmagedon".


2019.01.21

opublikował:

Nowy singiel Tedego “zawiera mowę nienawiści”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Po “Boatever” czas na kolejną zapowiedź nadchodzącego krążka “Karmagedon”. – W powietrzu czuję, że zbliża się święto miłości – napisał dziś na Instagramie Tede, jednoznacznie dając do zrozumienia, że jego nowy singiel pojawi się 14 lutego.

Kawałek zatytułowany “One Star” prawdopodobnie przyniesie to, na co w kontekście nowego albumu czekają fani. Szef NWJ obiecał im krążek, na którym rozliczy się z przeciwnikami, stąd pojawiająca się na okładce singla zapowiedź “zawiera mowę nienawiści” nie pozostawia złudzeń – tym razem artysta nie będzie się patyczkował.

“Karmagedon” coraz bliżej

Wielu z was oczekuje, że będę tam w sposób radykalny i po ksywkach poniżał ludzi. A tu muszę was niestety zdziwić i może niektórych zawieść, ale tak szybko i od razu nie przechodzimy do konkretów. Wroga należy zmylić, znieczulić delikatnie, potem mocno przywalić – wiadomo – mówił kilka godzin przed premierą “Boatever” TDF. Wygląda na to, że zgodnie z zapowiedzią w “One Star” warszawski weteran przywali naprawdę mocno.

O krążku “Karmagedon” wiemy póki co tyle, że będzie to jednopłytowe wydawnictwo i że jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ukaże się ono w pierwszym półroczu 2019.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

W POWIETRZU CZUC ZE ZBLIZA SIE SWIETO MILOSCI ❤️ #ONE⭐️STAR #KARMAGDEON #KRGDN @najwiekszejol @sirmichwj @panzgrywus @djtimonpl #ZMN

Post udostępniony przez TEDE (@tedef)

Polecane