Nowy teledysk Ani Dąbrowskiej (VIDEO)


2013.03.09

opublikował:

Nowy teledysk Ani Dąbrowskiej (VIDEO)

W teledysku promującym nowy singiel „Jeszcze Ten Jeden Raz” z jej ostatniej płyty „Bawię Się Świetnie”, gościnnie wystąpił Sambor Czarnota.

Aktor znany między innymi z filmów: „Biała Sukienka”, „Karol- Człowiek, który Został Papieżem”, „Ixjana”, „Śniadanie Do Łóżka”, „Fałszerze. Powrót Sfory”, oraz seriali: „Czas Honoru”, „Rezydencja”, czy „Sprawiedliwi” jest sąsiadem Ani. Kilka lat temu kupili razem bliźniak na Wawrze, wcześniej mieszkali w tym samym bloku na Saskiej Kępie…

Ania i Sambor przyjaźnią się od lat, a zainteresowanie filmem piosenkarka podkreśliła wydana trzy lata temu płytą Ania Movie.

Kilkanaście miesięcy temu Ania zaśpiewała wspólnie z Samborem piosenkę „Ocalić Motyle”, którą na prośbę Oliwiera Janiaka skomponował i wyprodukował Tomek Makowiecki do tekstu Moniki Motyki. Piosenka trafiła na Specjalną Edycję najnowszej płyty Ani- „Bawię Się Świetnie”.

W pierwszym teledysku promującym płytę „Bawię Się Świetnie” również zagrali zaprzyjaźnieni z Anią aktorzy: Marta Dąbrowska (dziewczyna Sambora Czarnoty), Jan Wieczorkowski i Dorota Deląg.

Za niecały miesiąc na świat przyjdzie drugie dziecko Ani, a na jesień piosenkarka zaplanowała kolejną trasę koncertową.

Nowy teledysk Ani Dąbrowskiej – video

Teledysk powstał do tytułowego utworu z nowej płyty Ani Dąbrowskiej, który od wczoraj jest w sklepach.

Tytuł albumu nie jest taki jednoznaczny, jak mogłoby się to na pierwszy rzut oka wydawać. Sięgnijmy do niedawnego wywiadu dla „Dziennika Zachodniego”. Tam Dąbrowska tłumaczy: – My, kobiety, mamy więcej życiowych ról do spełnienia, co w dużej mierze wiąże się z energią, która gdzieś po drodze ucieka.. „Bawię się świetnie” to w pewnym sensie robienie dobrej miny do złej gry…

Popularne newsy

Polecane

Share This