Nowy teledysk Ifi Ude


2018.11.14

opublikował:

Nowy teledysk Ifi Ude

foto: mat. pras.

W sieci pojawił się nowy klip Ifi Ude zrealizowany do singla „Weapon of Love”. Teledysk powstał we współpracy z londyńskim artystą Jimem Visionem, który tworzył murale m.in. dla: Marvel Studios, I AM LEGION (Foreign Beggars / Noisia) i Lazy Habits. Za sprawą „Weapon of Love” Ifi wchodzi na brytyjski grunt razem z brytyjską wytwórnią Killing Moons i ich nowym imprintem New Moons.

Choreografia do klipu została przygotowana razem z polskim aktorem mieszkającym w Londynie – Krystianem Godlewskim, również we współpracy z londyńską ekipą z End Of The Line LDN (Jimem Visionem, producentką Matildą Tickner-Du oraz DOP, a także montażystą Samem Edwards), jednocześnie jest to projekt wspierany przez Don’t Panic We’re From Poland.

Cała akcja działa się w zachodnim Londynie. Przy ceglanych murach Ogrodu Nomadic Garden… w dzielnicy Shoreditch. Była piękna pogoda, tak jakby Londyn chciał nas jak najlepiej ugościć. Gdy osobiście poznałam Jima – streetowego artystę graffiti – byłam zestresowana ale i podekscytowana. Wiedziałam, że Jim maluje dla Marvela, co jest dla mnie wyznacznikiem topowego, komiksowego malowania. Inspirację pod mural stworzyła Honorata Karapuda – wspaniała polska fotografka – która jest odpowiedzialna również za okładkę do tego singla – mówi o tworzeniu muralu Ifi.

Polecane

Share This