Nowy teledysk Jacka White’a


2018.07.17

opublikował:

Nowy teledysk Jacka White’a

foto: cgm.pl

Jack White wciąż promuje wydany na początku roku, eksperymentalny album „Boarding House Reach”. W sierpniu rusza trasa koncertowa, w ramach której artysta spędzi dwa miesiące w Ameryce Północnej, a następnie przeniesie się do Europy. W październiku White przyjedzie do Polski na zaproszenie Alter Artu. Artysta wystąpi w czterech miastach – Gdyni, Poznaniu, Warszawie i Krakowie (szczegóły znajdziecie tutaj).

Póki co w sieci pojawił się klip do „Corporation”, jednego z najmocniejszych punktów ostatniego albumu. Teledysk jest dostępny jedynie na platformie TIDAL.

„Corporation”, tym razem w koncertowej wersji, jest pierwszym udostępnionym fragmentem nadchodzącego wydawnictwa “Live at Third Man Records ||| Nashville & Cass Corridor”. Artysta zarejestrował na jego potrzeby dwa kameralne występy promujące “Boarding House Reach”.

Szykowana przez White’a koncertówka zostanie wytłoczona na biało-niebieskim winylu, wydanie będzie ponadto zawierać flagę oraz trzy zdjęcia wykonane przez Davida Swansona. Materiał będzie dostępny jedynie w wersji winylowej i prawo do jego zakupu mają jedynie subskrybenci usługi “Third Man’s Vault” dostępnej w wytwórni White’a. Zamówienia są przyjmowane do końca lipca.

 

Polecane

Share This