Nowy teledysk Mroza


2019.09.20

opublikował:

Nowy teledysk Mroza

foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Mrozu udostępnił teledysk do tytułowego singla z wydanej w kwietniu płyty „Aura”. Zilustrowany obrazkiem kawałek to koncertowa petarda, która ma oddawać ducha rock’and’rolla lat 70. i roznosić słuchacza pozytywną energią.

Cały nasz świat rezonuje ze sobą, sęk w tym by znaleźć kogoś kto nadaje na tych samych falach. Patrząc na publiczność, która szalała do „Aury” na koncertach w tym roku, jest nas masa. To niesamowite uczucie stojąc na deskach teatru Ateneum, wystąpić w klipie w garniturze Ryszarda Ochódzkiego granego w „Misiu” przez mojego idola Stanisława Tyma. Zaszczyt i satysfakcja połączona z dreszczami – mówi Mrozu.

O klipie opowiada też reżyser, Łukasz Zabłocki: – Tekst utworu odnosi się do euforycznego stanu ducha, który towarzyszy poznaniu nowej, niesamowitej osoby. Drżenie rąk, przyspieszony oddech, fantastyczne samopoczucie, naturalny high, świadomość, że jest się w najwspanialszym stanie ducha. Wystrzał endorfin przedstawiony w teledysku jest za pomocą mieniących się żywymi kolorami, abstrakcyjnych animacji 2d, dziejących się w przestrzeni kosmicznej. Fabularna część teledysku odbywa się na deskach teatru, w którym właśnie trwają przygotowania do próby generalnej spektaklu luźno opartego o scenariusz Małego Księcia. Odtwórca głównej roli Tim (Paweł Dobek), zauważa na scenie Panią Scenograf Trix (Marianna Zydek) i natychmiastowo jest zauroczony.

Po udanym sezonie koncertowym obfitującym w letnie festiwale (Męskie Granie czy Olsztyn Green Festival) Mrozu zapowiedział jesienną trasę. Aura Tour odbędzie się w największych miastach Polski bilety do kupienia na www.goingapp.pl. Oto rozpiska trasy:

10.10 – Lublin, Klub30
12.10 – Wrocław, A2
13.10 – Kraków, Forty Kleparz
16.10 – Dąbrowa Górnicza, Festiwal ZagłębieWood 2019
17.10 – Łódź, Scenografia
18.10 – Ostrów Wlkp., Stara Przepompownia
31.10 – Gdańsk, B90
20.11 – Warszawa, Palladium
27.11 – Toruń, CKK Jordanki

Tagi


Polecane

Share This