Nowy teledysk Pawła Domagały


2018.11.14

opublikował:

Nowy teledysk Pawła Domagały

foto: Natalia Zakrocka

W sieci pojawił się teledysk promujący nową płytę Pawła Domagały i Łukasza Borowieckiego „1984”, która ukaże się 16 listopada 2018. – „Wystarczę ja” to piosenka o znaczeniu empatii w związku – mówi Paweł.

„1984″ to rok urodzenia Pawła Domagały, a płyta jest podsumowaniem pierwszej rundy w meczu: Paweł Domagała kontra świat. Podchodzę do „1984” jeszcze bardziej osobiście niż do pierwszej płyty, będzie tu sporo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa. Temat chodził za mną od dłuższego czasu. Czy jestem taką osobą, jaką chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy spotkali się dzisiaj? Czy rozpoznałbym siebie? Szczery zapis tego, co u mnie słychać i mam nadzieję, że nie tylko u mnie – komentuje artysta.

Do pracy przy „1984” Paweł i Łukasz zaprosili muzyków, z którymi nagrywali „Opowiem Ci o mnie”: perkusistę jazzowego Roberta Rasza, gitarzystów Tomasza „Serka” Krawczyka i Krzysztofa Łochowicza. Na klawiszach zagrał Piotr Wrombel, na gitarze Paweł Domagała, na basie Łukasz Borowiecki. Autorem tekstów jest Paweł Domagała, a muzykę napisali wspólnie z Łukaszem Borowieckim, producentem muzycznym albumu. Po premierze zespół rusza w trasę, w czasie której zagra 41 koncertów.

Polecane

Share This