Nowy teledysk Piha


2012.04.06

opublikował:

Nowy teledysk Piha

Drużyna Mistrzów to projekt skupiający najlepszych raperów i producentów z całego kraju. Drugim teledyskiem promującym to wydawnictwo jest klip zrealizowany do utworu Piha – Aż Poleje Się Krew. Album w przedsprzedaży znajdziesz na www.preorder.pl.

Nagranie zostało wyprodukowane przez DNA oraz Pawbeatsa. W klipie zrealizowanym przez BeeMedia Studio zobaczymy m.in. mistrza świata K1 Piotra Kobylańskiego oraz mistrza świata muay thai Mariusza Cieślińskiego.

Akcja DRUŻYNA MISTRZÓW jest kierowana do młodych ludzi, którzy często nie wierzą w siebie, a w ich życiu dominuje nuda i zobojętnienie. Celem tej akcji jest propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijania pasji i talentów poprzez sport oraz muzykę. Akcja ma na celu zmobilizować młodego człowieka i natchnąć go do działania, obudzić w nim ducha walki o lepsze życie. Chcemy wszystkim, którzy przeżywają ciężkie chwile pokazać, że nie są sami, a wspólnie z innymi mogą zmienić wiele w swoim życiu. Nasz głos to początek, swoisty katalizator zmian, jakie każdy może poczynić, aby móc żyć szczęśliwie i aby rozróżniać to co buduje od tego, co wyniszcza.

Polecane

Share This