Nowy utwór z akcji StoproCamp 2


2018.04.20

opublikował:

Nowy utwór z akcji StoproCamp 2

Sprawdźcie StoproCamp 2 – Tymek „Bierz”, którego produkcją zajął się ADZ. Utwór zrealizowany został z okazji akcji StoproCamp 2. Klip nakręciła ekipa Stoprocent. Tutaj możecie sprawdzić Backstage z przyjazdu Tymka.

Konkurs ! StoproCamp Entry

Wygraj udział w kolejnej edycji StoproCamp! 1) Nagraj swój autorski utwór i nakręć do niego video 2) Wrzuć go na YouTube 3) W tytule wpisz „StoproCamp Entry” 4) Prześlij link do video poprzez formularz na tej stronie – Akcja trwa do 14.05.2018 – Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy jednego zwycięzcę, którego zaprosimy do studia Stoprocent. Osoba ta pojawi się w kolejnej serii StoproCamp.

Kolejna odsłona StoproCamp ruszyła! Pierwsza część projektu skierowana była do młodych i utalentowanych raperów, w której starannie wyselekcjonowani przez nas artyści wpadali do studia StoproRap w Szczecinie. Przez kilka dni osoby te nagrywały swoje nowe numery, które następnie systematycznie publikowaliśmy na kanale StoprocentTV. W drugiej serii możecie spodziewać się podobnego schematu działania. Kilka dni pracy i melanżu w Szczecinie z nowymi artystami oraz kończący projekt klip. Jednak tym razem zaprosiliśmy do współpracy osoby, które Polska scena rapowa zna bardzo dobrze. Malik Montana, Sarius, Tymek, Wac Toja oraz Wuzet, to ich będziecie mogli przesłuchać w StoproCamp 2! Produkcją bitów zajęli się: OLEK, Jacon, AdZ, Deckster, Dudzik i DubsknitSprawdzajcie na YouTube kanał stoprocentTV w czwartki o godzinie 16:00.

Tagi


Polecane

Share This