Nowy utwór i klip Twenty One Pilots


2018.08.09

opublikował:

Nowy utwór i klip Twenty One Pilots

foto: Jabari Jacobs

Twenty One Pilots po raz kolejny zaskoczyli swoich fanów i wypuścili nowy utwór „Levitate” wraz z towarzyszącym mu klipem.

Teledysk został nakręcony przez długoletniego współpracownika zespołu, Andrew Donoho i jest kontynuacją historii przedstawionej w poprzednich klipach zespołu do utworów „Jumpsuit” oraz „Nico And The Niners”. Obydwa klipy obejrzano już ponad 32 miliony razy, a „Jumpsuit” przez 24 godziny pozostawał jednym z najczęściej oglądanch teledysków na YouTube.

„Jumpsuit” już teraz zapisało się w historii jako piosenka, która najszybciej w tej dekadzie powędrowała na pierwsze miejsce najczęściej odtwarzanych w rozgłośniach radiowych utworów alternatywnych Billboard “Alternative Songs”. Jest to czwarty w karierze zespołu utwór, który dotarł do pierwszego miejsca listy- wszystkie single zespołu okupowały pierwsze miejsca przez 33 tygodnie.

Koncert w Polsce od dawna wyprzedany

Członkowie zespołu – Tyler Joseph i Josh Dun już niedługo wyruszają w światową trasę koncertową „The Bandito Tour”, w ramach której odwiedzą również Polskę – 15 lutego 2019 roku zagrają wyprzedany już koncert w łódzkiej Atlas Arenie.

„Trench”, którego premiera zaplanowana jest na 5 października, to następca wydanego w 2015 roku albumu „Blurryface”, który stał się pierwszym w historii albumem z którego wszystkie utwory pokryły się co najmniej złotem. Takie piosenki jak „Tear In My Mind”, „Ride” czy „Stressed Out” pokryły się wielokrotną platyną zarówno w USA jak i w Polsce, Niemczech, Australii, Kanadzie czy Wielkiej Brytanii. Równie duży sukces osiągnął utwór „Heathens” pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Legion samobójców”.

 

Polecane

Share This