Nowy utwór Lady Gagi i Bradleya Coopera


2018.09.28

opublikował:

Nowy utwór Lady Gagi i Bradleya Coopera

foto: mat. pras.

Wczoraj w Londynie odbyła się brytyjska premiera filmu „Narodziny gwiazdy” z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem. Za tydzień produkcja trafi na ekrany kin w Stanach, do Polski zawita kilka tygodni później. Szeroka dystrybucja „Narodzin gwiazdy” rusza u nas dopiero z końcem listopada, ale już 23 października obraz będzie można zobaczyć we Wrocławiu. Pokaz produkcji z Lady Gagą otworzy tegoroczny American Film Festival odbywający się w kinie Nowe Horyzonty.

W sieci pojawił się premierowy utwór ze ścieżki dźwiękowej towarzyszącej remake’owi filmu z 1937 roku. Piosenkę „Shallow (A Star Is Born)” zilustrowano fragmentami produkcji. Pełną tracklistę soundtracku znajdziecie tutaj.

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą – czytamy w opisie dystrybutora kinowego.

 

Polecane

Share This