Nowy utwór i teledysk Pokahontaz


2017.10.31

opublikował:

Nowy utwór i teledysk Pokahontaz

foto: mat. pras.

Do sieci trafił piąty singiel zapowiadający nowy album Pokahontaz. Wraz z premierą teledysku do „Z buta w drzwi” w MaxFloSklepie ruszyła przedsprzedaż nowego krążka grupy zatytułowanego „REset”. Każdy kto zamówi album w przedsprzedaży, może liczyć na zestaw wlepek oraz autografy Rahima i Fokusa. Premierę krążka zaplanowano na 1 grudnia.

W nowym teledysku gościnnie pojawiają się m.in.: raper Kleszcz i trener krav magi Mateusz Sog. Za realizację klipu odpowiada grupa filmowa Przedmarańcza na czele z Aleksandrem „Kopruchem” Kozłowskim. Główne sceny teledysku powstały na terenie Śląskiego Międzyuczelnianego Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Śląskiego. Wokale do utworu zarejestrowano w kultowym MaxFloStudio w Katowicach.

Na „REset” Pokahontaz trafić ma 13 hip-hopowych utworów. W trzech z nich pojawią się goście: Kaliber 44, Bob One i Tymek. Za gramofonami usłyszeć będzie można DJ-a Westa oraz gościnnie: DJ-a Bambusa, DJ-a Samiryi’a i DJ-a Jaroza.

Tracklista oraz preorder nowej płyty Pokahontaz znajdują się tutaj. Autograf artystów, niższa cena czy pakiet naklejek – to tylko część profitów dla zamawiających wcześniej. Każdy, kto w trakcie przedsprzedaży rozwiąże zagadkę związaną z poprzednim singlem Pokahontaz, „Krzyżówką”, i poda poprawne hasło w uwagach do zamówienia, będzie miał szansę otrzymać słuchawki douszne marki JBL. Nagroda główna to przedpremierowy odsłuch krążka w obecności samego Fokusa i Rahima.

Krzyżówka nie zawiera pytań – definicje poszczególnych haseł pojawiają się w zwrotkach Rahima i Fokusa. Główne hasło ułożyć można z liter znajdujących się w przyciemnionych (szarych) polach. Słuchawki otrzyma co 20. zamawiający, który poda rozwiązanie. Wśród wszystkich autorów poprawnej odpowiedzi w dniu swoich urodzin, 17. listopada, Rahim wylosuje laureata nagrody głównej. Wydarzenie transmitowane będzie w mediach społecznościowych MaxFloRec i Pokahontaz.

 

Polecane

Share This