„Nudny muzyk John Legend oraz jego żona z niewyparzoną gębą”


2019.09.10

opublikował:

„Nudny muzyk John Legend oraz jego żona z niewyparzoną gębą”

fot. mat. pras.

Chrissy Teigen, żona Johna Legenda, byłą modelka, a obecnie prowadząca Lip Sync Battle, jest – delikatnie mówiąc – przeciwniczką Donalda Trumpa. Chrissy poświęca sporo miejsca na Instagramie i Twitterze na krytykę działań obecnego prezydenta USA. Jak wiadomo Twitter jest też platformą, z której chętnie korzysta Trump, dlatego to właśnie tam prezydent postanowił odpowiedzieć Teigen, a przy okazji zaatakować Legenda.

W poniedziałkowy wieczór Donald Trump podzielił się ze światem spostrzeżeniami dotyczącymi reformy amerykańskiego sądownictwa.

Podpisaliśmy zmianę w przepisach. Nikt nie zdołał zrobić tego przed nami. To wielka zasługa republikanów. Ludzie tacy jak nudny muzyk John Legend i jego żona z niewyparzoną gębą teraz mówią, jak dobre są zmiany w sądownictwie. Ale kiedy potrzebowaliśmy pomocy w przepchnięciu ustawy, wtedy nie słyszałem głosów ich poparcia – napisał Trump.

Legend nie pozostał dłużny prezydentowi i zasugerował jego żonie, że by zajęła się prezydentem, to wtedy może on przestanie atakować innych.

Wyobraźcie sobie być prezydentem całego kraju i spędzać sobotę na nienawistnym oglądaniu MSNBC (amerykańska stacja informacyjna – przyp. red.) z nadzieją, że ktoś, KTOKOLWIEK, was pochwali. Melania, proszę, pochwal tego mężczyznę. On cię potrzebuje – skomentował Legend.

Polecane

Share This