Nullo, L.U.C. oraz PIH we wspólnym singlu


2021.09.09

opublikował:

Nullo, L.U.C. oraz PIH we wspólnym singlu

fot. Alexander Pieniążek

W sieci pojawił się kolejny singiel zapowiadający projekt Respect For Tape. Tym razem w hiphopową podróż do przeszłości zabiorą Was Nullo, L.U.C., Pih oraz Magiera.

Nałogowo przewijałeś kasety? Twój walkman nieustannie cierpiał z powodu rozładowanych baterii? Nagrywałeś swoje pierwsze rymy na dwukaseciaku? A może całymi dniami słuchałeś „Świateł miasta”, „Kinematografii”, „S.P.O.R.T.-u” , „Black Sunday” czy „Illmatica”? W takim razie bezzwłocznie wciśnij przycisk PLAY i przenieś się do minionej epoki, która nadal tętni życiem w rytmie werbla i basu.

Premiera singla zbiegła się z urodzinami Piha. Białostocki raper to żywa legenda rodzimej sceny hiphopowej, człowiek, który łączy starą i nową szkołę rapu. Jego obecność na albumie Respect For Tape, którego inicjatorem i producentem wykonawczym jest ceniony kolekcjoner muzycznych taśm Grędziu, była czymś naturalnym.

Video zobaczyć można na oficjalnym kanale Respect For Tape. Przypomnijmy, że “Na magnetofonowej taśmie” to już drugi singiel zwiastujący album. Pierwszy kawałek “…na kasetach” ozdobili swoimi wersami reprezentanci starej szkoły Ero, Felipe i Obywatel MC, produkcją zajął się Markowy, a o skrecze i cuty zadbał DJ Twister.

Polecane

Share This