Numer Raz o Warszafskim Deszczu: „Niewykluczone, że powstanie kolejna płyta”


2016.07.25

opublikował:

Numer Raz o Warszafskim Deszczu: „Niewykluczone, że powstanie kolejna płyta”

„Póki co obaj musimy skończyć swoje solówki”.

Na łamach Noisey.vice.com  pojawił się przeprowadzony przez Jacka Balińskiego wywiad z Numerem Raz. Raper mówi w nim m.in. o pracy nad nowym krążkiem zatytułowanym „Numer kiedy płyta?”, a także o współpracy z Tede, z którym Numer tworzy Warszafski Deszcz. Ostatnim jak dotąd krążkiem WFD jest wydany w 2011 album „PraWFDepowiedziafszy”. Niewykluczone, że powstanie kolejna płyta. Cały czas mam kontakt z Jackiem, utrzymujemy dobre relacje, więc drzwi są uchylone – powiedział Numer.

Tede zwrócił się w stronę nowoczesnego rapu, Numer w rozmowie z nami , że na jego albumie również znajdziemy newschoolowe kawałki. Tymczasem płyty Warszafskiego Deszczu zawsze przynosiły dawkę klasycznego rapu. Jeśli chodzi o WFD, to zawsze mieliśmy założenie, że nasze wspólne albumy będą do siebie podobne – w tym znaczeniu, że będą klasyczne, trueschoolowe, a nie nowoczesne. Nie wiem tylko, czy Tede będzie chciał jeszcze do takich rzeczy wrócić – jak puszczam w radiu (artysta prowadzi audycję „Numer na fali” w radiowej Czwórce – przyp. red.), zawsze ze mnie drwi (śmiech). Czas pokaże, co z tego wyjdzie – póki co, obaj musimy skończyć swoje solówki – wyjaśnia raper.

„Numer kiedy płyta?” ma się pojawić w sklepach w tym roku. Jesienią ukaże się także nowy krążek TDF-a zatytułowany „Keptn'”. Co będzie dalej? Zobaczymy…

 

 

Polecane

Share This