O.S.T.R. i Hades zdradzili, na jakich najdziwniejszych przedmiotach i częściach ciała składali autografy


2020.12.12

opublikował:

O.S.T.R. i Hades zdradzili, na jakich najdziwniejszych przedmiotach i częściach ciała składali autografy

fot. mat. pras.

Fani „HAOS-u” doczekali się drugiej wspólnej płyty Ostrego i Hadesa. „HAO2” trafiła wczoraj do sklepów i serwisów streamingowych. Podczas wczorajszego Q&A na profilu O.S.T.R.-a artyści poinformowali, że już kończąc poprzedni album postanowili, że w przyszłości ponownie połączą siły. Raperzy zdradzili, że prace na „HAO2” ruszyły w marcu, przyznali także, że udało im się zrealizować wszystkie założenia, które mieli „siadając” do krążka.

Wśród pytań zadawanych przez słuchaczy pojawiały się te dotyczące koncertów. O.S.T.R. i Hades zadeklarowali, że jeśli tylko sytuacja pandemiczna pozwoli na powrót na scenę, ruszą we wspólną trasę, by spotkać się z fanami. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jakie były ich najdziwniejsze prośby dotyczące autografów. Hades wyznał, że kiedyś podpisywał się na banknocie studolarowym, Ostry natomiast podpisał się kiedyś na czole fana, którego ochrona usunęła później z klubu.

Przywykliśmy już do tego, że z końcem lutego do sklepów trafiają solowe albumy łodzianina. Wygląda jednak na to, że obliczu grudniowej premiery „HAO2” tym razem słuchacze będą musieli poczekać dłużej. Zapytany o szanse na rychłą premierę nowej płyty Ostry skomentował:

– Po HAOS-ie w grudniu nie wypada mi się chyba narzucać w lutym.

Sprawdź też: Film „Gniew” Ostrego już dostępny

Polecane


Share This