O.S.T.R. kończy trasę „Życie po śmierci. Autentycznie”


2017.10.12

opublikował:

O.S.T.R. kończy trasę „Życie po śmierci. Autentycznie”

Przed nami druga i ostatnia odsłona trasy Ostrego „Autentycznie”. Trasy wyjątkowej, ponieważ dającej fanom pierwszy raz możliwość wysłuchania utworów z ostatniej studyjnej płyty “Życie po śmierci” w specjalnie przygotowanych akustycznych aranżacjach. Ogromny artystyczny i komercyjny sukces trasy (25 wyprzedanych koncertów w sześciu miastach) zainspirował Asfalt Records do zorganizowania jesiennej powtórki wydarzenia.

Podczas wykonania nowej odsłony „Życia po śmierci”, Artyście na scenie towarzyszyć będzie ten sam zespół co w marcu: Jakub Krukowski (fortepian/rhodes piano), Sylwia Spodobalska (wiolonczela), Jacek Fedkowicz (kontrabas/gitara basowa), Wojtek Fedkowicz (perkusja), Piotr Jończyk (perkusjonalia). Jedyną zmianą w składzie sekstetu to nowa harfistka – Julia Monkiewicz. Na niektórych koncertach gościnnie pojawi się Basia Pospieszalska (wokal)

Specjalnie dobrane lokalizacje, w których odbędą się koncerty, pozwolą widzom zapewnić niepowtarzalnie bliską i kameralną atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia. Całość dopełnią specjalne strefy O.S.T.R. x Hennessy na każdym z koncertów.

Trasa koncertowa jest częścią szerszej współpracy z Hennessy. O.S.T.R. jest pierwszym polskim Ambasadorem marki. Współpraca obu partnerów przebiega pod hasłem “Hennessy Never stop. Never settle. – O.S.T.R. Autentycznie”. Z racji współpracy z marką produkującą alkohol, wstęp na koncerty trasy mają tylko osoby pełnoletnie.

Oto lista miejsc, które w najbliższych tygodniach odwiedzi O.S.T.R.:

13.10 – Kraków
14.10 – Chorzów
20.10 – Poznań
22.10 – Warszawa
27.10 – Wrocław
28.10 – Gdańsk

Polecane

Share This