O.S.T.R., Łąki Łan i Marika zagrają z finalistami CLFN 2010


2010.05.10

opublikował:

O.S.T.R., Łąki Łan i Marika zagrają z finalistami CLFN 2010

O.S.T.R. – juror programu Coke Live Fresh Noise i jeden z najbardziej uznanych raperów 
w Polsce, Łąki Łan – niezwykła grupa, której koncerty określa się jako energetyczne i pełne humoru, grająca muzykę z pogranicza punku i funku oraz Marika, przez wielu nazywana pierwszą damą polskiego dancehall`u i reggae – a także pięcioro finalistów tegorocznej edycji Coke Live Fresh Noise – to gwarancja niezapomnianych i różnorodnych wrażeń dla fanów muzyki. Artystów będzie można zobaczyć już 21 maja br. w warszawskim klubie Palladium.

Głosowanie internautów na uczestników warsztatów muzyczno-producenckich Coke Live Fresh Noise, które odbyły się w Warszawie i Poznaniu, potrwa do 6 maja do godz. 15.00. Użytkownicy wyłonią w jego wyniku trzech finalistów Coke Live Fresh Noise 2010, którzy wystąpią przed warszawską publicznością. Dodatkowo, dwóch finalistów wskaże jury konkursu. Na koncercie finałowym w Warszawie 21 maja zaprezentuje się pięć z ponad tysiąca projektów, które w tym roku zgłosiły się do konkursu Coke Live Fresh Noise. Jest to największa liczba zgłoszeń w czteroletniej historii programu.

Koncert w klubie Palladium jest przedostatnim etapem programu Coke Live Fresh Noise 2010. Po koncercie rozpocznie się głosowanie w Internecie, które potrwa od 24 maja do 11 czerwca, a w jego wyniku zostanie wyłoniony zwycięzca programu. Ostatnim etapem będzie występ zwycięzcy na Coke Live Music Festival w Krakowie, na którym wystąpią m.in. Muse, The Chemical Brothers, 30 Seconds To Mars i N.E.R.D.

Koncert finałowy Coke Live Fresh Noise 2010 odbędzie się w klubie Palladium w Warszawie przy ulicy Złotej 9.

Bilety na koncert po zakończeniu głosowania 6 maja br. będzie można odebrać na tej stronie. Ich ilość jest ograniczona.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

Wstęp od godz. 18.30.

Polecane

Share This