O.S.T.R.: „Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek będę nagrywał taki filmik”


2020.03.15

opublikował:

O.S.T.R.: „Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek będę nagrywał taki filmik”

fot. Paweł Fabjański

WdoWA śmiała się z tych, którzy nie przejmując się zaleceniami specjalistów bagatelizują zagrożenie koronawirusem do momentu, w którym nie ostrzegają ich przed nim „Esmeraldy i inne egzotyczne autorytety”. Cóż, dopóki są na świecie ludzie, do których nie docierają argumenty specjalistów, ale jedynie opinie ich idoli, to należy cieszyć się, że ci idole również nawołują do pozostaniach w domach i dbania o siebie.

Koronawirus pokrzyżował plany koncertowe Ostrego. Raper miał wczoraj wystąpić w warszawskiej Progresji, na następny tydzień miał zaplanowany także koncert w poznańskim B17. Artysta nie rusza się jednak z domu i o to samo prosi słuchaczy. Absolutnie nie uważamy Ostrego za „egzotyczny autorytet”, niemniej publikujemy jego słowa, by pomogły Wam podjąć decyzję dotyczącą tego, jak spędzić najbliższe dni.

Niestety nigdy nie przypuszczałem, że kiedykolwiek będę nagrywał taki filmik, który w zasadzie jest apelem, ale mam do was wielką prośbę – zostańcie w domu, dbajcie o swoje zdrowie, dbajcie o zdrowie swoich bliskich. Przede wszystkim o waszych rodziców, dziadków, żeby nie wychodzili na dwór, by unikali kontaktu z innymi, dopóki ten wirus szaleje, ponieważ oni są w grupie ryzyka i na nich ta choroba może odbić się najbardziej. Życzę wam zdrówka, szczęścia, pomyślności i przede wszystkim cierpliwości. Czytajmy książki, grajmy na PlayStation, oglądajmy filmy, ale róbmy to w domu. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się na trasie – mówi w opublikowanych w stories na Instagramie nagraniach artysta.

Polecane

Share This