O.S.T.R. – nocna sprzedaż płyty i spotkanie z artystą


2018.02.21

opublikował:

O.S.T.R. – nocna sprzedaż płyty i spotkanie z artystą

foto: mat. pras.

Idea tzw. znikających sklepów (Pop-Up Store) dopiero raczkuje w Polsce. W ubiegłym roku na taką formę promocji krążka „Divide” Eda Sheerana zdecydował się Warner, teraz w jego ślady idzie Asfalt Records. – Premierowy dla albumu O.S.T.R. „W drodze po szczęście” weekend uświetnimy otwarciem na trzy dni specjalnego poświęconego tylko Ostremu sklepu. Znajduje się on przy Kredytowej 8 – dokładnie po drugiej stronie ulicy od Asfalt Shopu przy Kredytowej 9. Wkrótce zresztą przeniesie się tam także cały Asfalt Shop – czytamy w komunikacie prasowym warszawskiej wytwórni. W ofercie sklepu poza nową płytą znajdziecie także poprzednie krążki artysty, plakaty i wybrane tekstylia.

Asfalt nie tylko organizuje specjalny sklep, ale szykuje także specjalne godziny otwarcia, dzięki czemu „W drodze po szczęście” będzie można nabyć już o północy z czwartku na piątek. Osoby, które złożyły preorderowe zamówienia będą mogły odebrać już o północy swoje egzemplarze, ponadto płyt ma nie zabraknąć na półkach. – „Early bird” sprzedaż potrwa 2 godziny. Potem zapraszamy ponownie o 9.00 i działamy do 21.00, tak samo w sobotę – deklarują przedstawiciele Asfaltu.

W niedzielę dojdzie największa atrakcja, którą jest oczywiście spotkanie z O.S.T.R.-em, DJ-em Haemem i Forinem. Start 16.00.

Polecane